Miralash

Miralash to odpowiedź na pytanie, jak sprawić, aby twoje rzęsy stały się długie, gęste i zalotne.

Rewelacyjna odżywka do rzęs

której skład i działanie sprawiają, że inne odżywki nie mogą się z nią równać.

Odżywki do rzęs to jeden z najbardziej pożądanych kosmetyków na rynku. Bardzo wiele kobiet próbuje dobrać do swoich oczekiwań idealny preparat, który odżywi i wydłuży rzęsy, nadając im zniewalającego wyglądu.

Z przeprowadzonych rankingów wynika, że Miralash to najlepszy wybór, po który warto sięgnąć, aby cieszyć się zadbanymi, gęstymi, długimi i zniewalającymi rzęsami w bardzo krótkim czasie.

miralash 2


miralash button1

Rewolucyjna skuteczność

Skuteczności Miralash usiłują dorównać inne marki, to innowacyjna formuła stanowi o jej bezpieczeństwie i efektywności.

Celem osiągnięcia maksymalnie największej skuteczności, odżywkę Miralash należy stosować codziennie, nakładając przy pomocy aplikatora u nasady górnych rzęs. Należy pamiętać o wykonaniu wieczornego demakijażu. Jedno opakowanie Miralash wystarcza na 4-5 miesięcy codziennego stosowania.


miralash button2

Efekty i brak podrażnień

Odżywka do rzęs Miralash skomponowana została z przebadanych składników, a ich specjalne wyselekcjonowanie zbawiennie wpływają na kondycję rzęs spowalniając proces ich wypadania

Uzupełnienie seruym w aktywne substancje dodatkowo mogą wpływać na zagęszczenie rzęs, ich przyciemnienie oraz wzmocnienie.

Odżywka do rzęs Miralash w przeprowadzonych dermatologiczno - alergologicznych badaniach, nie wywołała żadnych objawów ubocznych, podrażnień czy uczuleń.
Testowany produkt wykazał bardzo dużą tolerancję przez skórę spełniając zadeklarowane własności użytkowe.
Przeprowadzone testy potwierdziły , że Miralash jest skuteczną odżywką do rzęs.

 


 

miralash button3