Wyzwanie 1 tygodnia, które usuwa wszystkie ciemne plamy z twojej twarzy

PIXABAY

Komercyjne płyny i kremy są obciążone niebezpiecznymi substancjami chemicznymi, dlatego zawsze najlepszym rozwiązaniem jest próba leczenia problemów skórnych w naturalny sposób.


Jeśli chcesz naturalnie usunąć ciemne plamy z twarzy i przywrócić zdrowy i nieskazitelny wygląd twojej skóry, powinieneś spróbować tego 1-tygodniowego wyzwania, które wykorzystuje korzystne właściwości naturalnej surowicy do leczenia wszystkich problemów skórnych.

Co więcej, surowica nawilży skórę, odżywi ją i zapewni zdrowy blask.

Oto jak to przygotować

Składniki:

3 łyżki żelu Aloe Vera
½ łyżeczki gliceryny
2 kapsułki witaminy E.
2 łyżeczki wody różanej

Instrukcje:

W małej misce zalej żel Aloe Vera, dodaj wodę różaną i glicerynę. Następnie dodaj zawartość kapsułek witaminy E i dobrze wymieszaj.

Powinieneś nakładać surowicę na skórę twarzy i delikatnie masować przez 10 minut. Pozostaw go na godzinę, a następnie spłucz wodą.

Żel z aloesu Vera naprawia wszelkie uszkodzenia skóry, leczy trądzik i zapobiega infekcjom skóry. Gliceryna i witamina E nawilżają i odmładzają skórę, a woda różana rozjaśnia skórę i eliminuje wszelkie niedoskonałości.

Powtarzaj to codziennie, a za tydzień twoja skóra będzie miała zdrowy blask, i nie będzie śladów ciemnych plam i trądziku.


Autor: homeremediesgarden.com

Czytaj również

Używając oleju kokosowego, będziesz w stanie uzdrowić zęby!

Olej kokosowy to jedna z najbardziej wszechstronnych i najzdrowszych rzeczy, które możemy wykorzystać. Znajduje mnóstwo zastosowań leczniczych, i najwyraźniej jest doskonały dla zdrowia jamy ustnej.

Dojrzała skóra potrzebuje czegoś więcej

Najlepsze kremy, zdrowa dieta i aktywność fizyczna – robisz wszystko, by jak najdłużej zachować zdrowie i młody wygląd?

Czy łuszczyca to tylko choroba skóry?

Łuszczyca to schorzenie autoimmunologiczne. W jej przebiegu olbrzymią rolę odgrywa stres i poczucie niezrozumienia, które jest udziałem wielu chorych. Im go mniej, tym lepiej. Zadbajmy o swoich bliskich!

Trądzik – choroba nie tylko dojrzewającej młodzieży

U mieszkańców Paragwaju czy Papui Nowej Gwinei nie spotyka się trądziku. W krajach rozwiniętych choruje na niego ponad 80 proc. osób między 12. a 24. rokiem życia. Ale średnia wieku osób zgłaszających się do lekarza z powodu ropnych krost rośnie. Dlaczego trądzik coraz częściej mają osoby po trzydziestce?